VINO LIFT - PEŁNY BLASK, GŁADKA I JĘDRNA CERA ORAZ DOSKONAŁA OCHRONA PRZECIWZMARSZCZKOWA

Szczególnie teraz potrzebna jest obszerna ochrona skóry i wyraźne działanie przeciwzmarszczkowe. Kobiety przez cały rok pragną mieć jedwabiście gładką, zregenerowaną skórę oraz zapewnione wszystkie czynniki decydujące o pięknym wyglądzie cery.

Vino Lift to pięć nowych produktów: peeling, koncentrat, krem do masażu, maska i krople rozświetlające. Razem, z wykorzystaną po raz pierwszy w JEAN D’ARCEL luksusową substancją aktywną, tworzą wyjątkową pielęgnację skóry.  Jest ona pozyskana z ekskluzywnego szwajcarskiego wina lodowego. Wszystkie innowacyjne komponenty Vino Lift rozpieszczą klientki i przeniosą je do komfortowej, przytulnej „zimowej krainy”.

Wykaz substancji aktywnych zabiegu:

Winogrono

Vin-upLift®

Innowacyjny system liftingujący, który natychmiastowo, ale również trwale redukuje zmarszczki. Dzięki niemu skóra staje się jedwabiście gładka i odzyskuje młodzieńczy wygląd. Pierwsze efekty redukcji zmarszczek uwidaczniają się już po 30 minutach od zastosowania, a wyraźnie zauważalne stają się po dwóch godzinach. Połączenie ekskluzywnego szwajcarskiego wina lodowego i polisacharydów zapewnia działanie ujędrniające i liftingujące. Przy czym polisacharydy, tworząc strukturę wiążącą wodę, gwarantują silne działanie nawilżające. Wino lodowe pozyskiwane jest na drodze częściowej fermentacji zamarzniętych winogron. Odznacza się ono jedyną w swoim rodzaju strukturą molekularną i podwyższonym stężeniem polifenoli.

Viniderm®

Zadaniem tej aktywnej substancji jest ochrona przeciwstarzeniowa i przeciwzmarszczkowa. Ten poddany biotechnologicznej obróbce francuski sok z winogron redukuje zmarszczki niezależnie od ich głębokości. Działanie ochronne ma za zadanie utrzymać młodzieńczy wygląd skóry i długofalowo zlikwidować oznaki przedwczesnego starzenia się skóry. Ten przetworzony, bogaty w przeciwutleniające polifenole sok z winogron, zabezpiecza istotne elementy skóry: DNA mitochondrialne, komórki macierzyste oraz macierz pozakomórkową. Co więcej, stymuluje syntezę kolagenu typu I.

Centella Asiatica

Zapewnia długotrwały blask, jedwabiście gładką skórę oraz poprawę wszystkich składników, których równowaga decyduje o zdrowej skórze. Wszystkie funkcje skóry są teraz optymalnie stymulowane i chronione. Substancja posiada dokładnie dopasowaną zawartość molekularną zbliżoną do wąkrotki azjatyckiej.

To ona decyduje, że polifenole chronią przed promieniowaniem UV, podczas gdy flawonoidy posiadają działanie przeciwutleniające. Czasami rozmnażanie komórek w naskórku wymyka się spod kontroli, co może wywołać szorstkość i suchość skóry. W sytuacji tej również fibroblasty nie spełniają już w pełni swojej funkcji, przez co skóra traci jędrność i świeżość. Cera wydaje się szorstka i tępa – brakuje jej blasku, świeżości i naturalnego blasku.

WEITERE WIRKSTOFFE

Vino Lift-Kobieta z winogronem

Kompleks przeciwdziałający zanieczyszczeniom to tarcza i specjalista od detoksu w jednym. Substancja roślinna pozyskiwana jest z mniszka lekarskiego (Taraxacum o cinale), chroni przed zanieczyszczeniami środowiska i stymuluje procesy „odtruwające”. Łagodzi reakcje zapalne i zmniejsza liczbę protein utleniających się pod wpływem szkodliwych czynników środowiska. Stres skóry wywołany negatywnymi czynnikami środowiskowymi zostaje teraz zredukowany, dzięki czemu ogólny wygląd skóry się poprawia. Ziemisty, nierówny koloryt promienieje nową świeżością.

Podwójny kwas hialuronowy małocząsteczkowy

Proces „odtruwający” skórę wspomagany jest przez podwójny kwas hialuronowy małocząsteczkowy. Kwas ten dzięki natychmiastowemu działaniu bezpośrednio i długotrwale nawilża skórę. Dlatego uznawany jest on za jedną z najważniejszych substancji poprawiającą wygląd skóry. Ponadto kwas hialuronowy, długotrwale nawilżając skórę, pomaga w wypełnianiu i wygładzaniu zmarszczek. Poprawie ulega też struktura skóry z uwagi na aktywację w niej własnej produkcji kwasu, dzięki czemu cera ponownie wyglądała jedwabiście i jędrnie.

Hydrosystem AquaxylTM

Substancja ta odznacza się wysokim potencjałem nawilżającym. Tworzy depozyt nawilżenia w skórze, co w efekcie zmniejsza transepidermalną utratę wody (TEWL). Działa już po krótkim czasie, dlatego jego ulepszające efekty są natychmiastowo widoczne: wygładzony zostaje mikro-relief skóry oraz wzmocniona bariera skórna.

Liftonin®

Pozyskiwany jest z roślinnych mikroalg i jako substancja wygładzająca zmarszczki ma szeroki zakres działania. Przeciwdziała najróżniejszym rodzajom zmarszczek, redukuje szorstkość skóry i może znacznie poprawić mikrorelief skóry. Innowacyjna substancja daje natychmiastowy i długofalowy efekt ujędrniający.

Ekstrakt z planktonu

Mikroorganizm z planktonu jest polimerem składającym się głównie z cukru. Jego siła tkwi w błyskawicznym działaniu: efekt wygładzający sprawia, że jest on idealną substancją wypełniającą zmarszczki. Prowadzi również do ujędrnienia sieci kolagenowej.

Zwisające winogrono

Oleje i tłuszcze roślinne

Olej awokado - olej roślinny zimnotłoczony z miąższu awokado o wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych, a także witamin A, B, D, E oraz lecytyny i f tosteroli. Daje się go wyjątkowo łatwo rozprowadzić na skórze, optymalnie się wchłania, wiąże wodę i wygładza skórę.

Olej z nasion brokułu - przyczynia się do procesów regeneracyjnych i ulepsza zdolność utrzymania nawilżenia w skórze. Skóra odzyskuje witalność i napięcie, które są charakterystyczne dla młodej skóry.

Olej z pestek dzikiej róży - czysty, tłoczony na zimno z pestek dzikiej róży pochodzącej z kontrolowanych upraw biologicznych. Jest bogaty w kwasy tłuszczowe typu omega 3, witaminę C, ale też witaminę A, B1 i B2. Wyjątkowo dobrze sprawdza się do pielęgnacji suchej i bardzo suchej skóry.

Olej z orzechów makadamia -uzyskuje się z orzecha wykazującego ekstremalnie wysoką zawartość kwasu palmitynowego.  Kwas ten sprawia, że olej jest wyjątkowo przyjazny dla skóry. Chroni przed wysuszeniem i zostaje optymalnie wchłonięty przez skórę.

Luksusowy zabieg z substancją aktywną z ekskluzywnego szwajcarskiego wina lodowego

Olej migdałowy - bezwonny i bezbarwny olej z nasion drzewa migdałowego. Jest tłoczony na zimno i po dwóch tygodniach przerwy filtrowany. Olej ze słodkich migdałów należy do najstabilniejszych olejów roślinnych o neutralnym smaku i zapachu. Ma dobre właściwości okluzyjne, dzięki czemu chroni skórę przed wysuszeniem.

Masło cupuaçu – porównywalne w działaniu z masłem shea i olejem kokosowym. Pozyskiwane za pomocą bezpośredniego tłoczenia. Wysokie stężenie nienasyconych kwasów tłuszczowych, kwasu oleinowego i kwasów nasyconych oraz fitosterole sprawiają, że masło cupuaçu jest bardzo cennym tłuszczem. Ma ono dużą zdolność wiązania wody, działanie przeciwzapalne i szczególnie polecane jest do skóry wrażliwej. Wnika w skórę nieco wolniej niż inne tłuszcze, dlatego posiada długotrwały efekt pielęgnacyjny.

Masło shea - uzyskiwane z owoców masłosza Parka.  Jego zmiękczające działanie wynika z cennej, niezmydlonej zawartości. Zawiera witaminę E, alantoinę i różne karoteny, wykazuje się dobrą penetracją w skórę, natłuszcza ją i chroni przed wysuszeniem.

Wino-Lift-produkty

Vino Lift

250,00 zł