Zabieg antycellulitowy - widoczna eliminacja cellulitu, oraz spektakularna poprawa jędrności skóry.

Kuracja antycellulitowa

Antycelulitowy zabieg kolagenowy został tak skomponowany, żeby skutecznie walczyć z cellulitem i rozstępami. To jedne z największych utrapień w życiu każdej kobiety i tych szczupłych, i tych walczących z nadwagą.  Dlatego  potrzebny jest skuteczny zabieg antycellulitowy. Zmaga się z nim 85 proc. kobiet, więc  potrzebne są  radykalne działania. Cellulit przypomina "pomarańczową skórkę",  irytuje i  jest nieestetyczny. Jednak nie potrzeba zabiegów chirurgicznych, żeby się go pozbyć. Trzeba po prostu zastosować skuteczny zabieg, który przywróci skórze wspaniały wygląd.

Co to jest cellulit, skąd się bierze oraz jak się go pozbyć ?

 

Cellulit to zmiany skórne często opisywane  jako "skórka pomarańczowa". Pojawiają się na udach, pośladkach i czasami na podbrzuszu oraz górnej części ramion u zdrowych kobiet. Dlatego cellulit jest uważany za chorobę warstwy tkanki tłuszczowej podskórnej. Pojawia się u większości kobiet i obejmuje zmiany tkanki tłuszczowej w akumulacji komórek wraz z zaburzeniami drenażu limfatycznego, co ma wpływ na zewnętrzny wygląd skóry. Zmiany obserwowane w przestrzeni włóknistej między komórkami tłuszczowymi polegają na zmniejszeniu tempa metabolizmu komórkowego a tym samym na "zapychaniu" tkanek, co wpływa na aspekt zewnętrzny skóry. W związku z tym powierzchnia skóry staje się wyboista i nierówna.

Zabieg – Antycellulitowy

Celullit uda

Problem cellulitu dotyka wiele kobiet na całym świecie. Przyczyny powstawania  „pomarańczowej skórki" są nieustannie analizowane przez naukowców. W związku z tym poszukuje się  odpowiedniego preparatu antycellulitowego i odkrywa nowe  źródła tego problemu. Z uwagi na nie sygnalizuje się, że potrzebna jest specjalna pielęgnacja ciała.  Dlatego kuracja antycellulitowa jest ogromnym wsparciem w walce z wymienionymi wyżej  defektami skóry.

Zabieg antycellulitowy zapewnia aktywną likwidację „pomarańczowej skórki". Działając od głębszych warstw skóry, zmniejsza  on również rozstępy dzięki obecności skutecznego składnika, jakim jest Liporeducyl®. Specjalnie dobrany zestaw produktów antycellulitowych pobudza lipolizę, dzięki czemu dochodzi do aktywnego rozkładu w tkankach  tłuszczu w tkankach. W efekcie obwód ud i pośladków stopniowo ulega zmniejszeniu, a skóra nabiera wyjątkowej jędrności.


Skład kuracji antycellulitowej:

  • żel do mycia
  • kolagen Silver – 100 ml
  • serum wyszczuplające do ciała
Masaż antycellulitowy

Kuracja Antycellulitowa

290,00 zł