Zrób Prezent

Wybierz Bon Podarunkowy

Bon podarunkowy to idealna forma niespodzianki, wytworna, elegancka dla osoby, którą chcesz oryginalnie obdarować.

Gdzie szukać efektownej inspiracji?

Dobranie odpowiedniego upominku na różne okazje może być dla nas bardzo trudnym zadaniem. Pragniemy przecież dać naszym bliskim najpiękniejszy prezent, który na pewno ucieszy osobę obdarowywaną. Chcemy w ten sposób okazać też swoją miłość i oglądać szczerą radość na twarzach bliskich oraz pokazać jak bardzo zależy nam na budowaniu z nimi dobrych relacji.

Jeśli nie wiesz, co sprezentować, rozważ pomysł zakupu bonu.

Wybierz odpowiedni zabieg, na określoną kwotę, jaką chcesz przeznaczyć dla wybranej osoby, która po jego otrzymaniu telefonicznie zarezerwuje termin wizyty. Również my po konsultacji możemy doradzić najlepszy optymalny zabieg.

Talon włożony jest w gustowną srebrną kopertę, na której wydrukowane jest imię. Wyróżnia się eleganckim estetycznym wyglądem i nowoczesną formą. Kupując taki atrakcyjny prezent, oszczędzasz czas i pieniądze, ponieważ do każdego talonu udzielany jest rabat 10% wartości usługi. Dlatego bez wątpienia jest to wygodne i szybkie rozwiązanie koncepcji na souvenir świąteczny, urodzinowy, imieninowy itp.

Dzięki tej formie jesteś pewien, że trafiasz w gust oraz potrzeby osoby obdarowanej, oraz że jest to wyjątkowa niespodzianka. Ten sprawdzony sposób, daje przede wszystkim możliwość samodzielnego wyboru i w związku z tym wiele zadowolenia obdarowanym osobom.

Zabiegi kosmetyczne to z pewnością doskonałe rozwiązanie na miły prezent dla kobiety.

Dlatego w celu ułatwienia wyboru, przygotowaliśmy specjalne zabiegi w pakiecie. Jest to sześć różnych skomponowanych zestawów, dzięki którym w sposób kompleksowy zadbamy o satysfakcję obdarowanej osoby.

Talon

Wartość

170,00 zł

Do zapłaty 150,00 zł

Talon

Wartość

230,00 zł

Do zapłaty 200,00 zł

Talon

Wartość

290,00 zł

Do zapłaty 250,00 zł

Talon

Wartość

350,00 zł

Do zapłaty 300,00 zł