WYSZCZUPLANIE-NIEZWYKŁE MOŻLIWOŚCI PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I RELAKSU

Wyszczuplanie urządzeniem PRES NET G2 do presoterapii ma szerokie zastosowanie w medycynie i profilaktyce zdrowotnej. Został zaprojektowany przez konstruktorów współpracujących z fizjoterapeutami oraz specjalistami w kosmetyce. Zabiegi przeprowadzane tym urządzeniem zapewniają efektywną, przyjemną i relaksującą terapię oraz poprawę kondycji fizycznej. Presoterapia przy pomocy PRES NET G2 jest skuteczna w drenażu zbytecznych produktów przemiany materii: w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej, w zaburzeniach gospodarki lipidowej w tkance podskórnej (cellulit) oraz polepsza krążenie.

Rozstępy na udzie
Rozstępy na udzie w przybliżeniu

 

Nieoceniona jest w profilaktyce zdrowotnej, relaksuje mięśnie, wpływa uspokajająco na samopoczucie klienta, czego dowodem jest częste zasypianie klient podczas zabiegu. Jest to dowodem na oddziaływanie presoterapii na układ przywspółczulny odpowiedzialny za sen, odpoczynek i powrót do sił. Ten efekt jest bardzo przyjemny dla wielu klientów przychodzących do naszego salonu w poszukiwaniu relaksu, wypoczynku i regeneracji sił.

Efekty fizjologiczne:

  • Stymulacja układu odpornościowego organizmu
  • Wspomaganie powrotu krwi żylnej do serca
  • Wspomaganie redukcji nadmiaru lipidów
  • Regulacja ciśnienia hydrostatycznego
  • Poprawa sylwetki – redukcja cellulitu i nadwagi
  • Uwalnianie nadmiarów płynów
  • Poprawa elastyczności tkanki
  • Pobudzanie perystaltyki jelit
  • Pobudzanie przepływu limfy
  • Łagodzenie bólu zmęczeniowego

WYSZCZUPLANIE URZĄDZENIEM PRES NET G2

Urządzenie posiada dziewięć programów i samo może przeprowadzić inteligentny test pracy oraz test bezpieczeństwa na wszystkich segmentach programów.

Programy:

Wyszczuplanie-Kobieta sprawdza grubość powłoki brzusznej
Wyszczuplanie-Kobieta sprawdza efekty zabiegu
DRENUJĄCY

Program pracuje w określonej sekwencji: najpierw napełnia powietrzem pachwinę, udo, kolano, a potem znowu udo, pachwinę itd. Tak zapewnia dokładne wykonanie zabiegu na pachwinę. Podczas lub na początku tego programu zaleca się wykonać drenaż górnych węzłów szyjnych.

KRĄŻENIOWY

Program reguluje ciśnienie od stóp do pasa brzusznego, a cyrkulujące dzięki niemu powietrze wywiera delikatny nacisk na ważne części ciała (grasicę, śledzionę, cały brzuch, klatkę piersiową, mięśnie międzyżebrowe). Drenaż ciała jest wykonywany we wszystkich jego sektorach w tym samym czasie. Ten rodzaj zabiegu odpręża zmęczone nogi i poprawia przepływ krwi żylnej do serca.

 ANTI-CELLULIT

Przed zastosowaniem tego programu zaleca się odblokowanie węzłów chłonnych szyjnych. Ten program jest dobrą kombinacją dwu wcześniej przedstawionych programów.  "Przetyka" on rejon pachwiny i działa od stopy w górę do pasa brzusznego. Wytwarza stałe fizjologiczne ciśnienie.

WYSZCZUPLAJĄCY

Wszystkie sektory, od stopy do pasa brzusznego, w tym samym czasie wypełnia powietrze; ciśnienie podnosi się z każdym cyklem. Na tej samej zasadzie działa masaż, w oparciu o silniejsze i słabsze techniki serwowane przez urządzenie PRES NET G2.

ZMNIEJSZAJĄCY PRZEKRWIENIE

Jest to szczególny program na zmęczone nogi. Działanie ciśnienia odbywa się od stopy w górę przez kostkę aż do talii. Ciśnienie wywierane jest przez kilka sekund, a potem jest uwalniane.

NA MAŁE ZMIANY ŻYLAKOWE

Aby zapobiec powstaniu dużych żylaków, konieczne jest leczenie występujących drobnych zmian żylakowych. Ten program działa głębiej niż poprzedni. Kolejność aplikowania ciśnienia jest taka sama jak w programie zmniejszającym przekrwienie. Istnieją trzy programy na ramiona, a każdy z nich zaczyna się od drenażu rejonu pachy.

 PO MASTEKTOMII

Program jest zalecany zwłaszcza tym osobom, które przeszły operację piersi i węzłów chłonnych, gdy w związku z przeprowadzonym zabiegiem odczuwają ból i cierpią na stan zapalny w rejonie ramienia. Program ten jest z powodzeniem stosowany w celu zmniejszenia tych symptomów. Sekwencja terapii jest następująca: urządzenie napełnia powietrzem najpierw okolicę pachy i wykonuje drenaż rejonu węzłów chłonnych. Następnie kontynuuje w okolicach dłoni, nadgarstka, przedramienia, mięśnia dwugłowego ramienia i jeszcze raz pachy. Powtarza cykl leczeniczy aż do zakończenia terapii.

KRĄŻENIOWY

Program ten zalecany jest osobom z problemami krążeniowymi w kończynach górnych. Celem programu jest poprawa krążenia żylnego w kończynach górnych. Urządzenie najpierw napełnienia powietrzem okolice pachy, następnie pole zabiegowe schodzi w dół do dłoni, a potem z powraca do pachy.

LIMFATYCZNY

Osoby cierpiące na retencję (zatrzymanie) płynów w nogach zazwyczaj mają podobne dolegliwości w ramionach. Objawy nasilają się pod wpływem ciepła. Program zaczyna się najpierw od drenażu rejonu pachowego, a potem kontynuuje według programu powyżej przedstawionego, ale z łagodniejszym ciśnieniem.

Cena zabiegu

50,00 zł