GREEN PEEL® FRESH UP TWOJA SKÓRA NABIERA NOWEGO BLASKU !

GREEN PEEL® Fresh Up polecany przez Dr. med. Christine Schrammek-Drusio, dlatego, żeby pomóc jeszcze bardziej skórze w procesie regeneracji, ponieważ jest to najdelikatniejsza metoda. Zabiegi Peelingów Ziołowych PEEL®, które ze względu na swoje właściwości od ponad 60 lat są z powodzeniem stosowane na całym świecie. Celem jest regeneracja skóry, a głównym elementem kuracji czynna mieszanka specjalnych ziół.

GREEN PEEL® Fresh Up

Mieszanka ta jest wykonana z naturalnych ziół i roślin, których liście, kwiaty, pędy i korzenie są używane w postaci proszku. Mieszankę ziołową wciera się w skórę specjalnym masażem. Poprzez mechaniczny efekt peelingu zioła usuwają zrogowaciałą warstwę martwych komórek naskórka. Wykonuje się masaż, który pobudza również metabolizm skóry i nasila krążenie w głębszych warstwach skóry. Po ziołach i masażu około 1 minuty skóra jest szczególnie podatna na aplikację składników aktywnych i kolejnych produktów pielęgnacyjnych, dlatego na skórę aplikowana jest ampułka lecznicza odpowiednia dla danego rodzaju skóry. Szczególnie po miesiącach letnich zalecane są ampułki nawilżające, ponieważ skóra jest przesuszona, w związku z tym trzeba ją nawilżyć.

W tym celu dobrym rozwiązaniem są ampułki ze względu na ich nawilżający charakter: MoistureIntense o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej kwasu hialuronowego lub ampułki Energy Power z koenzymem Q10.  Dostarczają one skórze nowego zastrzyku energii. Kolejną atrakcją zabiegu GREEN PEEL® FreshUp jest nowa maska z pleśni algowej - Algo Vital, którą nakładamy na twarz i dekolt. Maska Algo VitalMask, z ulepszona formułą, jest skuteczna, ponieważ zawiera sprawdzony alginat wysokiej jakości, połączony z ekstraktem z mułu morskiego. Zapewnia on skórze bardziej intensywną dawkę cennych minerałów. Ponadto, intensywnie nawilża również skórę, aktywując metabolizm komórkowy i stymulowanie regeneracji skóry. W czasie trwania zabiegu skóra jest ukojona i zrewitalizowana, dlatego wygląda bardzo świeżo.

GREEN PEEL® Fresh Up to idealne rozwiązaniem dla zmęczonej skóry pozbawionej świeżości i skutecznie pomaga zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się.

GREEN PEEL® Fresh Up

Co jest specjalnego w masce z pleśni z alg?

 

Są to aktywne składniki w ampułkach, lepiej wchłaniane przez efekt okluzyjny maski. Przyjemne chłodzenie - efekt w wyniku zabiegu - powoduje, że szybko znikają zaczerwienienia skóry. Podczas zabiegu skóra poddawana jest szczególnej, profesjonalnej pielęgnacji, dlatego wykonuje się ją wyłącznie w salonie kosmetycznym.

Przy tej metodzie nie ma niekorzystnego efektu peelingu. Zamiast tego skóra jest stymulowana i odświeżana naturalnymi ziołami. Pobudza się krążenie krwi, otwierają się pory, a skóra jest przygotowana, aby optymalnie wchłaniać składniki późniejszej pielęgnacji. Cera staje się jaśniejsza i świeższa. GREEN PEEL® FreshUp ożywia komórki, ze względu na działanie składników mieszanki i promienieje nowym blaskiem. Dlatego zabieg ten jest idealnym rozwiązaniem dla zmęczonej skóry pozbawionej świeżości i skutecznie pomaga zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się i utracie jej elastyczności nawet jeśli skóra nie zaczęła jeszcze wykazywać oznak starzenia.

 

Green Peel Fresh Up jest idealny dla:

 •  zmęczona skóry
 •  pierwsze oznaki starzenia się skóry
 •  blada cera
 •  leczenie dłoni i dekoltu

Czas zabiegu 60 minut. 

Zabieg obejmuje:

 •  oczyszczanie skóry
 •  analiza skóry
 •  1-2-minutowy masaż
 •  ampułka
 •  maska
 •  masaż
 •  kremy wykańczające

Cena Zabiegu

390,00 zł