ZABIEG DOTLENIAJĄCY Z MASKĄ BĄBELKUJĄCĄ

Zabieg dotleniający-na twarzy

Przeciwzmarszczkowy zabieg dotleniający silnie pobudza skórę do odnowy

Zabieg dotleniający przy użyciu maseczki bąbelkującej znajduje coraz szersze zastosowanie w kosmetologii. Z powodzeniem wspomaga terapie wielu schorzeń i mankamentów skórnych. Terapie tlenowe w dermatologii były stosowane od dawna. Leczą one, między innymi, trudno gojące się rany, zapalenia hidradenu, oparzenia, stosuje się je w piodermii zgorzelinowej i po przeszczepach skóry.

Tlen ma wielorakie korzystne oddziaływanie na skórę. Poprawia metabolizm komórkowy, przyspiesza procesy gojenia, zmniejsza podrażnienia skóry i działa przeciwzapalnie. Bierze również udział w wywoływaniu efektu neoangiogennego. Działa poprzez uwalnianie naczyniowego śródbłonkowego czynnika wzrostu VEGF i innych czynników zaangażowanych w proces neoangiogenezy. Tlen ma również działanie antybakteryjne dzięki swojej zdolności do uwalniania reaktywnych form tlenu ROS. Są to związki, które poprzez degradację błony komórkowej powodują niszczenie mikroorganizmów patogennych.

Kolagen Naturalny Oxygenating bubbling mask

Używany w nim Filfow® dostarcza skórze aktywnego tlenu, poprawiając mikrokrążenie i powodując natychmiastowe wypełnienie zmarszczek. AquaxylTM doskonale nawilża skórę w tym również na poziomie molekularnym, gdyż uruchamia procesy odbudowy składników skóry odpowiedzialnych za jej prawidłowe nawilżenie.

Specjalna pochodna oleju migdałowego delikatnie natłuszcza i koi skórę. Maseczka doskonale nawilża, odżywia i regeneruje skórę.

Dotleniająca maska bąbelkująca

Składniki aktywne

zabieg dotleniajacy-efekt

Filfow® BB61

Jest jednym z najlepszych nośników tlenu, znanych nauce, co czyni go najskuteczniejszym składnikiem odmładzającym w kosmetyce. Polecany szczególnie do skóry zmęczonej i pozbawionej blasku. Zapewnia efekt natychmiastowego dotlenienia, wypełnienia drobne zmarszczki i działa relaksującego. Dodatkowo poprawia metabolizm i odbudowuje naskórek.

AquaxylTM

Opatentowana mieszanina oparta na technologii "Hydraconcept"  to harmonijne nawilżanie skóry. Jest to molekularne połączenie pochodnych glukozy dla trzywymiarowego nawilżania. Aquaxyl poprawia równowagę płynów w skórze poprzez optymalizację jej zapasów i zapobieganie jej stratom. Dodatkowo składnik ten zwiększa syntezę wszystkich czynników naskórkowych i skórnych, których zadaniem jest nawilżanie. Składnik ten syntetyzuje: lipidy (ceramidy i cholesterol), proteiny, polisacharydy (kwas hialuronowy w naskórku i skórze właściwej), akwaporyny oraz inne składniki NMF.   Dzięki nim nie tylko doskonale nawilża się, ale i odbudowuje skóra. Staje się ona w sposób widoczny bardziej miękka i gładka.

Micromatrix® Fractile

Specjalna matryca polisacharydowa, która idealnie dopasowuje się do topografii skóry i zapewnia przedłużone uwalnianie substancji aktywnych, a dzięki temu lepszą ich penetrację i wyższą efektywność działania. Matryca ta stanowi tzw. aktywny system uwalniający stosowany w najnowocześniejszych kosmetykach. Micromatrix® Fractile zapewnia także delikatne odczucie chłodu na skórze podczas stosowania produktów z jego użyciem. Dzięki efektowi ‘softfocus’ drobne zmarszczki i linie są natychmiast wizualnie wygładzone. Zabieg ten zapewnia skórze także nawilżenie i jedwabistą gładkość, trwające nawet wiele godzin po zastosowaniu.

Resplanta® ALM

Jest to specjalna, rozpuszczalna w wodzie pochodna oleju migdałowego, która umożliwia wykorzystanie jego cennych właściwości w kosmetykach na bazie wody. Składnik ten jest doskonałym emolientem, który efektywnie odżywia i odbudowuje skórę.

Hydrasoft®

To seria ekskluzywnych składników magazynujących znaczne ilości wilgoci, którą następnie przekazują skórze, zapewniając jej wysokie nawilżenie. Składniki te dodatkowo tworzą na skórze jedwabisty film, dając odczucie jej miękkości i świeżości.

Zabieg Dotleniający

290,00 zł