Logo

GREEN PEEL® Classic

NOWA SKÓRA W 5 DNI

GREEN PEEL® Classic preparat ziołowy

Green Peel® Classic już 1958 roku pojawiła się jedna z najbardziej popularnych i skutecznych metody leczenia w salonie kosmetycznym. Kosmetyczka Christine Schrammek opracowała oryginalny ziołowy peeling GREEN PEEL® stanowiący naturalną metodę złuszczania dla skóry problematycznej.  Ta metoda leczenia od ponad 60 lat ze względu na skuteczność zachwyca ludzi w około 50 krajach.

Początkowo preparat w formie koncentratu z czystych ziół wmasowywano w skórę. Dzięki dalszemu rozwojowi dermatologii i alergologii ekspertka Dr. med. Christine Schrammek -Drusio, opracowała nowy zabieg ziołowego peelingu GREEN PEEL® Classic. Zabieg ten, który optymalnie koordynuje koncepcję leczenia i wybór kosmetyków, można jeszcze bardziej dopasować do każdej karnacji oraz utrwalić sukces leczenia.

Jednym z najbardziej znaczących produktów w metodzie GREEN PEEL® Classic jest BlemishBalm. Zawiera on wybrane składniki aktywne takie jak tlenek cynku, korzeń lukrecji i pantenol.  Dzięki nim produkt ten ma działanie przeciwzapalne i łagodzące, a jednocześnie optymalnie maskuje zaczerwienienia, umożliwiając wyrównanie cery.

W związku z rozwojem tej metody powstały podobne preparaty GREEN PEEL® FreshUp i GREEN PEEL® Energy, a koncepcję leczenia rozszerzono o dwa dodatkowe zabiegi, które można stosować na prawie każdą chorobę skóry. Dlatego GREEN PEEL® to efektywna terapia na bazie roślin dla szerokiego spektrum problemów skórnych, co umożliwia wejście większej ilości produktów i jej zabiegów w światowy obieg.

GREEN PEEL® to efektywna terapia na bazie roślin dla szerokiego spektrum problemów skórnych

GREEN PEEL® Classic-Masaż

Nowa skóra w 5 dni. Od 60 lat oryginalny Ziołowy Peeling Klasyczny GREEN PEEL® skutecznie pomaga wielu osobom uzyskać pożądaną skórę. To wyjątkowa metoda leczenia, ponieważ odnawia skórę w naturalny sposób, opiera się na szerokiej wiedzy o ziołach i wieloletnich doświadczeniach na przestrzeni lat.

Mieszanka ziół GREEN PEEL® Classic składa się ze sproszkowanych liści, kwiatów i korzeni z wybranych ziół, enzymów, minerałów, witamin i fitohormonów. Masaż ze specjalną mieszanką ziół usuwa przede wszystkim zrogowaciałą warstwę naskórka, dlatego poprawia krążenie krwi i dopływ tlenu oraz poprawia metabolizm, w związku z tym procesy regeneracyjne są stymulowane.

ETAPY ZABIEGU

Zabieg-dzień-1

Etap I

Po konsultacjach i szczegółowej analizie skóry, zabieg zaczyna się od delikatnego oczyszczenia skóry. Następnie nanosi się świeżo przygotowaną mieszankę ziół na skórę. Mieszankę ziołową wmasowuje się w skórę przez około 7-10 minut za pomocą specjalnych ruchów okrężnych i z odpowiednim na nią naciskiem. Ze względu na cel leczenia, czas trwania i nacisk masażu może się zmieniać.  Po masażu ziołowym skóra może być lekko zaczerwieniona i można odczuwać lekkie mrowienie. Jest to całkowicie normalne i świadczy o tym, że zioła działają.

Zabieg-dzień-2

Etap II

Dzień po zabiegu, zaczerwienienie i mrowienie skóry będzie znacząco ustępować. Ziołowe składniki zaczynają działać wpływając na proces odnowy. Aby osiągnąć najlepsze wyniki leczenia, należy wykonać pielęgnację kosmetykami otrzymanymi do pielęgnacji domowej, które zawierają najważniejsze produkty na następne kilka dni. Ważne jest, aby używać ich regularnie w celu chronienia skóry i jeszcze bardziej wzbogacać w niezbędne składniki aktywne. Wszystkie produkty GREEN PEEL® Herbal Classic zawiera pełną gamę składników, których potrzebuje skóra po zabiegu.

Zabieg-dzień-3

Etap III

Twoja skóra zacznie teraz łuszczyć się lub pękać, a intensywność złuszczania się skóry zależy od grubości warstwy zrogowaciałej, rodzaju skóry i indywidualnego metabolizmu. Różnice w poziomach peelingu nie mają wpływu na powodzenie zabiegu. W związku z tym ważne jest, aby nadal używać produktów do pielęgnacji domowej, przede wszystkim balsamu do wyprysków, którym pokrywamy każde możliwe zaczerwienienie.

Zabieg-dzień-4

Etap IV

Proces odnowy skóry osiąga już szczyt i jest bardzo widoczny. Dlatego górna warstwa naskórka stopniowo się rozpuszcza, podczas gdy jednocześnie pojawiają się nowe, młode komórki na powierzchni skóry.  Po zauważeniu tych symptomów należy zafundować sobie dzień w domu i wspomóc proces peelingu produktami do pielęgnacji, ponieważ są one odpowiednio dopasowane do obecnych potrzeb i wymagań skóry. Należy zrelaksować się lub poświęć czas na ulubione zajęcia.

Zabieg-dzień-5

Etap V

Proces odnowy skóry został zakończony. Stara skóra została zastąpiona świeżą, czystą skórą. Dlatego powinno się umówić się na kolejną wizytę w gabinecie kosmetycznym. Aby nowa skóra jeszcze bardziej promieniowała blaskiem, kosmetyczka wykona zabieg miniliftingu SUPER-BEAUTY. Pozostała stara skóra ostrożnie zostanie usunięta podczas masażu i wtedy można zrelaksować się podczas działania maski. Kolejny krok to aplikacja ampułek zawierających substancję czynną w składniki specjalnie dobrane dla danego typu skóry.  Składniki te pomagają wzmocnić efekty zabiegu, ponieważ skóra jest teraz szczególnie delikatna i podatna.

Skóra po zabiegu jest świeża i widocznie odmłodzona, ale i bardzo wrażliwa, więc koniecznie trzeba unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce przez następne 6 do 8 tygodni. W tym czasie należy używać kremu Optimum Protection z SPF 20 na dzień z zestawu do pielęgnacji domowej.

Klasyczny Peeling Ziołowy GREEN PEEL® to odpowiedź na Twoje problemy skórne

GREEN PEEL® Classic-classic-1

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu głębokiego złuszczania naskórka

 

 • skóra zanieczyszczona, z zaskórnikami oraz ze skłonnością do powstawania prosówek i cyst łojotokowych,
 • uszkodzenia skóry na skutek działania promieniowania słonecznego (elastoza),
 • skóra wykazująca skłonności do wczesnego powstawania zmarszczek,
 • starzenie się skóry rąk, np. plamy barwnikowe, zwiotczenie skóry,
 • skóra tłusta, źle ukrwiona, z rozszerzonymi porami,
 • zwiotczała skóra powłok brzusznych, ramion i ud,
 • blizny spowodowane np. przez trądzik,
 • niektóre postacie przebarwień skóry,
 • trądzik pospolity i inne jego formy,
 • zrogowacenia około mieszkowe,
 • opadnięte kontury twarzy,
 • cellulitis, rozstępy skóry,
 • skóra starcza (atrophia).

 

Efekty osiągnięte w pielęgnacji:

 

 • przywrócenie elastyczności skóry na ramionach, udach i brzuchu,
 • usunięcie zmarszczek, przedwczesnego starzenia się skóry,
 • ogólnego odmłodzenie i regeneracja skóry,
 • oczyszczenie skóry, powiększonych por,
 • witalizacja zmęczonej, słabo ukrwionej skóry,
 • skóry zniszczonej przez słońce,
 • usuniecie rozstępów (pociążowych),
 • przebarwień skórnych.

Czas zabiegu 60 minut.

Oryginalny peeling ziołowy GREEN PEEL® może być wykonywany wyłącznie przez certyfikowanych estetyków i lekarzy.

GREEN PEEL®-Certyfikat

GREEN PEEL® Classic

790,00 zł