Frezarka z pochłaniaczem

PROFESJONALNIE WYKONANY TO SZYBKI I BEZBOLESNY SPOSÓB NA POPRAWĘ KONDYCJI I WYGLĄDU STÓP

Usuwanie zrogowaciałego naskórka ze stopy
Malowanie lakierem paznokci stopy

Pedicure jest zabiegiem leczącym i upiększającym stopy. Piękne, zdrowe i zadbane stopy są ważnym elementem urody oraz podstawą dobrego samopoczucia. Warto więc otoczyć stopy szczególną troską i wykonać profesjonalny zabieg.

Kosmetyczny

Zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci i nadanie im odpowiedniego kształtu. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt przy pomocy frezarki, która ma na celu bezbolesne i bezpieczne oczyszczenie zrogowaciałego naskórka. Zakończony jest masażem, ewentualnie pomalowaniem paznokci tradycyjnym lakierem.

Leczniczy

Obejmuje czynności wykonywane przy zabiegu kosmetycznym, a rozszerzony jest o zabieg usunięcia odcisków, modzeli, nagniotków oraz korektę wrastających paznokci. Pedicure leczniczy zakończony jest także masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.

Hybrydowy

Zabieg obejmuje czynności wykonywane przy zabiegu kosmetycznym lub leczniczym. Po ich wykonaniu na paznokcie nakłada się lakier hybrydowy, który utwardzany jest w lampie UV. Po utwardzeniu paznokcie stają się twarde, mocne, a co najważniejsze wyglądają naturalnie. Zaraz po zakończeniu zabiegu i wyjęciu stóp spod lampy UV można w pełni cieszyć się ich nowym, pięknym wyglądem. Główna zaleta zabiegu hybrydowego to większa trwałość niż przy tradycyjnym malowaniu paznokci. Wysoki połysk i efekt utrzymuje się co najmniej 3 tygodnie.

Zabieg klasyczny
Zabieg hybrydowy

Efekty zabiegu pedicure

  • pobudza krążenie
  • likwiduje wszelkie fizyczne niedoskonałości
  • nawilża i wygładza skórę stopy
  • likwiduje uczucie ciężkości stóp
  • zapewnia uczucie świeżości i lekkości
  • odżywia i wzmacnia paznokcie
  • stylizuje paznokcie przez nadanie im odpowiedniego kształtu
  • usuwa problem związany z pękaniem skóry w okolicy pięt

Zabiegi pedicure należy regularnie powtarzać, dzięki czemu stopom zapewniamy nie tylko piękny wygląd, ale utrzymanie ich w zdrowej kondycji. Dlatego muszą być one fachowo, profesjonalnie, sprawnie i bezboleśnie wykonane. Zabiegi te zapewniają nie tylko poprawę kondycji i wyglądu stóp, ale też dobre samopoczucie.

lakiery do stóp kolekcja_opi_jesien_2020

OPI kolekcja 2020

Najnowszą kolekcję lakierów OPI zdominowały najmodniejsze barwy na rok 2020. Kolekcja Mexico City oferuje możliwość wyrażenia indywidualnej tożsamości poprzez 12 nowych odcieni w formułach klasycznych lakierów do paznokci OPI, lakierów o przedłużonej trwałości Infinite Shine i żelu kolorowego GelColor.

zabieg klasyczny-lakiery

Klasyczny

120,00 zł

+ malowanie

150,00 zł

Hybrydowy

170,00 zł