RADIOFREKWENCJA NA CIAŁO -

LIFTING BEZ SKALPELA - ODWRACA SKUTKI STARZENIA SIĘ SKÓRY, WYSZCZUPLA I POJĘDRNIA CIAŁO

Fadiofrekwencja na uda

Radiofrekwencja na ciało jest używana nie tylko do wywoływania skurczów skóry, lecz także, do redukcji tkanki tłuszczowej. Dlatego jest zarezerwowane dla głębszej penetracji skóry przez ogrzewanie bez powodowania ablacji naskórka i skóry właściwej. Radiofrekwencja działa wykorzystując diatermię, czyli objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej na głębokość 3-5 mm.

Ponieważ głowica emituje fale radiowe, które wytwarza w skórze głębokie ciepło. Dlatego dochodzi do ogrzania kolagenu, powodując jego kurczenie się i mocne napięcie oraz odnowę struktury. Zabiegi przy użyciu fal radiowych działają przyczynowo, odwracają skutki starzenia się skóry, a nie tylko same objawy. Specjalne głowice zabiegowe powodujące podgrzanie tkanek na poziomie skóry właściwej, pobudzają fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i regeneracji włókien zwiotczałych.

Radiofrekwencja na ciało jest zabiegiem, który znalazł zastosowanie  także, do redukcji cellulitu.

 

Radiofrekwencja na ciało ma szerokie zastosowanie w urządzeniach służących do nieinwazyjnego napinania zwiotczałej skóry, redukcji zmarszczek, poprawy cellulitu i wyszczuplenie sylwetki.

Fale radiowe na brzuch

Urządzenia te działają w różnych trybach.  Tryb krótki to cykl: 1-2 sekundy, gdy głowica jest utrzymywana punktowo, na jednym miejscu. Alternatywny - ciągły, w którym fale monopolarne RF są dostarczane dynamicznie, w nieprzerwanym impulsie i statycznie, tzw. metoda stemplowana, poprzez pojedynczy impuls, dalej przenoszony przez głowicę na sąsiedni i kolejny zaznaczony obszar.

W przypadku trybu dynamicznego monopolarnego RF głowica jest stale poruszana, na określonych obszarach zwiotczenia, aby w stosunkowo krótkim czasie doprowadzić do osiągnięcia pożądanej finalnej temperatury. Dlatego w czasie wykonywania zabiegu urządzenie monitoruje temperaturę każdego impulsu, która nie może przekroczyć 45° C.

Rezultaty zabiegu

Fale radiowe na pośladki

Efekty zabiegu:

 

  •  ujędrnienie i modelowanie sylwetki,
  •  poprawa ukrwienia wybranych partii ciała,
  •  skuteczna walka z cellulitem.

 

Rezultatem wykonywanego zabiegu jest poprawa jakości skóry, ujędrnienie zwiotczeń, wygładzenie i wzrost napięcia skóry w obrębie poddawanym zabiegowi.  Efekt regeneracji skóry zapewniony jest przez naturalny proces jej naprawy, z uwagi na stałą produkcję przez nią nowego kolagenu.  Elastyczność i jędrność skóry zwiększa się natychmiast po zabiegu. Radio Frequency powoduje łagodzenie bólu, skutecznie likwiduje napięcia mięśni i pobudza układ krążenia krwi i układ limfatyczny; potęguje też metabolizm w tkankach i redukuje wolne rodniki. Emitowane fale radiowe są bezpieczne i skuteczne, ponieważ energia Radio Freqency absorbowana jest w komórkach skóry i ich nie uszkadza.

Fale radiowe na ciało

Wyszczuplanie

150,00 zł

Pojędrnianie

150,00 zł