ZŁOTY ZABIEG

WYSUBLIMOWANA RÓŻA I SZLACHETNE ZŁOTO

zabieg w znaku róży

Luksusowy zabieg w znaku róży oparty o technologię wysublimowanej linii róży i szlachetnego złota zapewni efekt pięknej skóry. Cudowne składniki aktywne i szlachetny zapach róży na wszystkich etapach zabiegu tworzą przyjemną atmosferę i prowadzą do widocznej, kompleksowej poprawy cery.  Efekt ten zawdzięczany jest też 24 Ka złotu, które ma nadzwyczajne właściwości.

24 Ka złoto ma unikalne właściwości

Rozwój nowoczesnych technologii umożliwił wykorzystanie złota w jego najczystszej postaci. Tylko 24 Ka złoto ma unikalne właściwości pobudzania aktywności elektronów w komórce, co zapoczątkowuje proces komunikacji międzykomórkowej. Dzięki niej pierwiastek ten jest niezwykle skuteczny w niwelowaniu objawów starzenia, zwłaszcza dotyczących zaburzeń w procesie keratynizacji naskórka oraz syntezy kolagenu i elastyny. Ponadto złoto jest cząsteczką optycznie czynną, co sprawia, że kamufluje drobne niedoskonałości skóry i czyni ją promienną.

Drugim kluczowym składnikiem jest izoflawonoid sojowy – genisteina, która ma właściwości pobudzania receptorów estrogenowych w skórze. W kosmetykach z linii Gold 24 Ka znajduje się w 3% stężeniu, a forma liposomowa pozwala dotrzeć do głębszych warstw skóry. Dzięki temu przeciwdziała on atrofii i atonii naskórka, wyrównuje koloryt skóry, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Jest również bardzo silnym antyoksydantem.

Odkryj efektowne uczucie na skórze!

Profesjonalny złoty zabieg zapewnia Twojej skórze większą elastyczność i jędrność. Specjalne składniki aktywne zapewniają długotrwałą penetrację wilgoci, likwidują zmarszczki mimiczne i obwisłe kontury oraz całkowicie zmniejszają przedwczesne oznaki starzenia. Dzięki wysoce aktywnym wzmacniaczom przeciwstarzeniowym skóra lśni z widocznym efektem blasku. Cera jest równomiernie wygładzona i wygląda młodziej.

Luksusowy zabieg na twarz w pięciu fazach.

Zanurz się w wyjątkowym świecie wysublimowanej róży. Zabieg rozpoczyna się od kwiatowo-pudrowego pachnącego kompresu. Zapach róż będzie towarzyszył ci przez cały zabieg z poczuciem luksusowego odprężenia.

Po pierwszej fazie następuje delikatny czas czyszczenia w dwóch etapach. Gładki krem myjący, z wysokiej jakości olejami roślinnymi, myje i usuwa, nawet tłuste kremy i makijaż, dokładnie i bez pozostałości. W drugim etapie mleczko oczyszczające skórę optymalnie ją nawilża i zapewnia jasną, jedwabistą cerę. Po tych etapach następuje nałożenie luksusowego eliksiru z aktywnym składnikiem i płatkami złota, które rozjaśniają skórę. Funkcje komórkowe skóry zostają naturalnie wsparte, a zmarszczki wypełnione od wewnątrz.

W kolejnej fazie wykonuje się masaż kremem z substancją „róży damasceńskiej”, w którego efekcie skóra jest intensywnie nawilżona. Zmarszczki wygładzają się, skóra staje się elastyczna i miękka. Ostatnia faza to nałożenie maski: połyskująca złota maska ​​zapewnia intensywne nawilżenie i widocznie napina skórę.

 La méthode d’or précieux

Zabieg w znaku Róży

300,00 zł