Opis kuracji zadbane dłonie i paznokcie

Zadbane dłonie i paznokcie

Zadbane dłonie i paznokcie są wizytówką człowieka bez względu na wiek. Usuń przebarwienia i wygładź skórę dłoni dzięki różowemu Piaskowi Tikehau oraz ekstraktowi z aloesu. Kolagen Naturalny i elastyna odbudują i wzmocnią płytkę Twoich paznokci nadając im zdrowy wygląd. Kuracja profesjonalnie przygotuje Twoje dłonie i paznokcie do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych bądź upiększających, między innymi, manicure. Kuracja polecana dla każdego typu skóry. Odpowiednia jej częstotliwość i zachowanie systematyczności gwarantuje wymierne efekty już po kilku zabiegach.

SKŁAD

  • PEELING KOLAGENOWY
  • KOLAGEN GRAPHITE

Dla wzmocnienia efektu kuracji rekomendujemy dokupienie do niej i regularne zażywanie suplementów:

Souvre Piękna Skóra (60 kapsułek) oraz Souvre Witamina C (60 kapsułek) – 1 kapsułka rano i 1 wieczorem przez okres trwania kuracji.

ZALECENIA

Intensywna regeneracja zniszczonych, słabych paznokci.

CZAS ZABIEGU: 45 minut

Zadbane Dłonie i Paznokcie - Krem do rąk

Kolagenowy krem na dłonie i paznokcie

OPIS PRODUKTU

Krem do rąk przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji skóry rąk oraz paznokci. Unikalna,

bogata formuła tego produktu zapewnia efekt aksamitnej skóry i zadbanych dłoni. Składniki aktywne: kolagen i arginina wspierają intensywną regenerację i wzmacniają płytkę paznokcia, czyniąc ją bardziej elastyczną. Ekstrakt z białego kawioru doskonale nawilża i odżywia wymagającą skórę dłoni, nadając jej niezwykłą gładkość. Ponadto kolagen i trehaloza tworzą niewidzialną warstwę ochronną na powierzchni skóry. Dlatego zapewniają one optymalne nawilżenie i ochronę przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Przede wszystkim takich jak nadmierne nasłonecznienie, wiatr, niska wilgotność lub szybkie zmiany temperatury.

Działanie ochronne jest wspierane przez nawilżający Mocznik oraz cenne składniki tłuszczowe takie jak: lanolina, olej słonecznikowy i witamina E. Działają efektywnie, odbudowują warstwę lipidową skóry. Pozwalają na skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a także hamują proces nadmiernej utraty wody przez naskórek. Krem do rąk zapewnia natychmiastowe nawilżenie i regenerację, przywraca dłoniom gładkość, elastyczność i odporność.

SKŁADNIKI AKTYWNE

 

Kolagen - jest białkiem, które stanowi około 30% całkowitej masy białka ludzkiego i aż 70% białka skóry. Kolagen wraz z elastyną tworzą w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność, a także stanowi podporę dla fibroblastów. Ponadto kolagen ma nadzwyczajną zdolność wiązania wody, przez co wpływa na prawidłowe nawilżenie skóry.  Pobudza też procesy odnowy, głęboko regeneruje, nawilża i ujędrnia skórę.

 

Ekstrakt z białego kawioru - jest wysoce odżywczym surowcem bogatym w liczne cenne składniki, w tym: 19 różnych aminokwasów, witaminy, minerały oram kwasy tłuszczowe omega 3 i 6. Jest uważany za tzw. super pokarm mogący zaspokoić wiele braków w odżywieniu skóry. Kawior zawiera znaczne ilości dwóch cennych dla skóry aminokwasów. Glicyny i proliny, szczególnie niezbędnych do produkcji kolagenu. Aplikacja tych aminokwasów na skórę zwiększa syntezę kolagenu i pozwala odbudować wewnętrzne struktury skóry. Dzięki czemu zwiększa się jej sprężystość i elastyczność. Ponadto ekstrakt ten doskonale zwiększa poziom nawilżenia skóry, nadając jej gładkość i jędrność.

Zabieg Mocne Paznokcie

50,00 zł

Krem do rąk

80,00 zł