KURACJA ODMŁODZENIE OKOLIC OCZU

Odmładzanie okolic oczu

Oczy to element naszego ciała, na który najczęściej zwracamy uwagę. Wszelkie problemy ze skórą wokół oczu nasilają się z upływem czasu. Dlatego pierwsze oznaki starzenia najczęściej pojawiają się w okolicy oczu. Dzieje się tak ze względu na to, że skóra wokół oczu jest wyjątkowo delikatna i wymaga odpowiedniej i skutecznej pielęgnacji.

Zmarszczek wokół oczu nie da się uniknąć, dlatego konieczna jest metoda, aby opóźnić ich występowanie, odżywiając odpowiednio skórę. Dlatego też potrzebny jest właściwy zabieg na odmładzanie okolic oczu, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Niezbyt estetyczne obrzęki pod oczami pojawiają się z powodu zastoju limfy, ale mogą też być przyczyną choroby. Kolejnym źródłem powstawania cieni pod oczami może być nierównomierna pigmentacja lub zbytnio widoczne naczynia krwionośne.

Odmłodzenie okolic oczu

Kuracja odmłodzenie okolic oczu

Opuchnięcia, cienie pod oczami, tzw. kurze łapki to częste objawy zmęczenia, niewyspania się, braku niezbędnych witamin i substancji odżywczych. Należy zawsze stosować wyłącznie preparaty przeznaczone do tej strefy naszej twarzy. Dlatego odpowiednio dobrane zabiegi i produkty na odmładzanie okolic oczu w krótkim czasie przywrócą blask, gładkość oraz zdrowy wygląd skórze. Innowacyjny Eyeseryl® skutecznie zlikwiduje cienie i nieestetyczne obrzęki wokół oczu, Moist 24™ zapewni skórze intensywne nawilżenie, które odczuwalne będzie nawet przez 24 h od zabiegu.

Efekty zabiegu na okolice oczu:

  • wzmocnienie cienkiej skóry pod oczami
  • ochrona przed przedwczesnym starzeniem
  • likwidacja obrzęków i worków
  • głębokie nawilżenie i odżywienie skóry
  • wygładzenie i redukcja zmarszczek

Skład preparatów z kolagenem naturalnym:

SERUM Z WIT. A + E

ŻEL DO MYCIA TWARZY

SERUM POD OCZY

Dla wzmocnienia efektu kuracji rekomendujemy dokupienie do niej i regularne zażywanie suplementów:

Souvre Piękna Skóra (60 kapsułek) oraz Souvre Witamina C (60 kapsułek) – 1 kapsułka rano i 1 wieczorem przez okres trwania kuracji.

Zalecenia

Przeciwzmarszczkowe, likwidujące obrzęki i rozjaśniające cienie pod oczami,

Czas trwania zabiegu: 45 minut

Cena Zabiegu

120,00 zł